Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
BMW i5 modelini tüm açılardan gösteren patent görselleri sızdı
BMW‘nin yeni nesil ürün yelpazesinde yer alacak olan i5‘in resmi çizimleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan tasarımda markanın i serisinde yer verilen tasarım dili ile birlikte diğer BMW modelleriyle benzerlik gösterdiği görülüyor.

Elektrikli ve Hybrid modellere ağırlık veren önemli üreticilerden biri olan BMW, Paris Otomobil Fuarı kapsamında tanıttığı X2 modelinin arından şimdi de i ailesine yeni bir üye getirmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz süreçte üzerinde sürekli iddialar ve öngörülerde bulunan markanın yeni i serisi modelinin patent kapsamında proje çizimleri ortaya çıktı.

Tesla Model X’in en sıkı rakibi olması beklenen yeni BMW i5’in artık resmi olarak tasarım hatlarına şahit oluyoruz. Sızan tasarımlarda BMW i5’te tıpkı küçük kardeşi BMW i3’te yer verilen “suicide door” kapı tasarımı ilk bakışta kendini belli ediyor. BMW i ailesinin tasarım hatlarını fazlasıyla yansıtan BMW i5’in arka kısmı ise SUV ailesinin en büyüğü BMW X6 ile benzerlik gösteriyor. Ortaya çıkan görsellerdeki tasarımlar ışığında BMW i5’in tavanının tamamen panoramik olacağını da söyleyebiliriz. Tasarım aşamasından üretim sürecine geçilmesi ile birlikte BMW i5’in 2021’de yollarda olması bekleniyor. Eğer söylentiler doğru ise bu da yeni BMW i5’i önümüzdeki 2 sene içerisinde düzenlenecek olan fuarlardan birinde göreceğimiz anlamına geliyor. BMW ayrıca i ailesine i20 modelini de ekleyeceği konuşuluyor. BMW i20’in 136 ile 247 beygir aralığında güç üreten motora sahip olacağı ve dört tekerlekten çekiş sunacağı gelen iddialar arasında.

Devir Patent Tescil Ofisi . 
#patenthaber #markatescili #patenttescili #devirpatent
ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?ISO 14001 çevre yönetim sistemi içinde yaşadığımız çevreye, doğaya etkilerimizi ele alan koruma amaçlı yönetim sistemidir.ISO 14001 BELGESIISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ürün ve hizmetlerden oluşan faaliyet alanınızdaki işlerin çevre üzerindeki etkilerini kontrol altına alarak çevrenize zarar vermeden katkılar sağlamanız amacıyla geliştirilmiş kalite yönetim standardıdır.Çevreci firma olabilmek amacıyla gayret gösteren firma sayısı her geçen gün artmaktadır. ISO 14001 sadece ticari ve yasal zorunluluklarla değil, sosyal sorumluluk kapsamında da kendisini ispatlamak isteyen kuruluşlara yol gösterir.ISO bu amaçla ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya koymuştur. ISO 14001 standardı uygulandığında ticari engellemelere veya yasal mevzuat yapısını sekteye uğratmadan işletmenin çevresel faaliyetlerini düzenler.Çevrenin korunması ve kirlenmesinin engellenmesi ISO 14001 belgesiyle amaçlanan hedeftir.ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
Devamı »

bloglar

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
GMP Belgesi
CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı