Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
BMW i5 modelini tüm açılardan gösteren patent görselleri sızdı
BMW‘nin yeni nesil ürün yelpazesinde yer alacak olan i5‘in resmi çizimleri ortaya çıktı. Ortaya çıkan tasarımda markanın i serisinde yer verilen tasarım dili ile birlikte diğer BMW modelleriyle benzerlik gösterdiği görülüyor.

Elektrikli ve Hybrid modellere ağırlık veren önemli üreticilerden biri olan BMW, Paris Otomobil Fuarı kapsamında tanıttığı X2 modelinin arından şimdi de i ailesine yeni bir üye getirmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz süreçte üzerinde sürekli iddialar ve öngörülerde bulunan markanın yeni i serisi modelinin patent kapsamında proje çizimleri ortaya çıktı.

Tesla Model X’in en sıkı rakibi olması beklenen yeni BMW i5’in artık resmi olarak tasarım hatlarına şahit oluyoruz. Sızan tasarımlarda BMW i5’te tıpkı küçük kardeşi BMW i3’te yer verilen “suicide door” kapı tasarımı ilk bakışta kendini belli ediyor. BMW i ailesinin tasarım hatlarını fazlasıyla yansıtan BMW i5’in arka kısmı ise SUV ailesinin en büyüğü BMW X6 ile benzerlik gösteriyor. Ortaya çıkan görsellerdeki tasarımlar ışığında BMW i5’in tavanının tamamen panoramik olacağını da söyleyebiliriz. Tasarım aşamasından üretim sürecine geçilmesi ile birlikte BMW i5’in 2021’de yollarda olması bekleniyor. Eğer söylentiler doğru ise bu da yeni BMW i5’i önümüzdeki 2 sene içerisinde düzenlenecek olan fuarlardan birinde göreceğimiz anlamına geliyor. BMW ayrıca i ailesine i20 modelini de ekleyeceği konuşuluyor. BMW i20’in 136 ile 247 beygir aralığında güç üreten motora sahip olacağı ve dört tekerlekten çekiş sunacağı gelen iddialar arasında.

Devir Patent Tescil Ofisi . 
#patenthaber #markatescili #patenttescili #devirpatent
CE BELGESİ
CE belgesi Avrupa Birliği içinde veya dışında üretilen ürünlerin birlik içinde dolaşımı ve satışı için birliğin kullanımını zorunlu tuttuğu belgedir. Kolayca açıklamak gerekirse ürünlere CE işareti koyarak vize vermektir.CE işareti kısaca İngilizce ifade olarak anlamı, "Conformite European" kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş ve Türkçe, "Avrupa Standardlarına Uygunluk" manasına gelmektedir.CE belgesi  Avrupa kalite belgesidir. Avrupa’nın ithal ettiği ürünlerin sağlığa zararlı olup  olmadığı, kaliteye uygun olup olmadığının belgesidir. Avrupa pazarında ürünün yer almasını sağlar diyebiliriz.CE İŞARETİ TAŞIMASI ZORUNLU ÜRÜNLER NELERDİR?Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamında yer alan bütün ürünlerde CE belgesi bulunmalıdır. Aşağıdaki listede CE işareti taşıması zorunlu ürünler sınıf listesi belirtilmiştir. Avrupa birliği ülkelerine yapılan ürün ihracatlarında 23 adet CE uygunluk işareti bulundurması zorunlu olan ürün kategorileri bulunmaktadır. Bu uygunluk işaretlerinin n
Devamı »

bloglar

CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı
Bakırköy Belediyesi, ISO-27001-2017 bilgi güvenliği sertifikasını yeniden aldı
Altınordu Belediyesi personelleri 14001 Çevre Yönetim Standardını kapsayan eğitim aldı.