Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Cenevre'de Türk Kültürü Sergisi,
Dünya Fikri Mülkiyet hakları örgütü (WİPO) salonlarında Türkiye etkinliği düzenlendi. Etkiliğe WİPO Direktörü Francis Every, Dünya Ticaret Örgütü Daimi Temsilcisi Büyükelçi Haluk Ilıcak ve Türk Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip Asan katılarak konuşma yaptı. WİPO Direktörü Francis Every konuşmasında katılımcılara teşekkür etti. Ilıcak ise etkinlik hakkında davetlilere bilgi verdi. Türkiye Patent Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Habip Asan da konuşmasında böyle bir etkinliğin yurt dışında yapılmasının ülkeye büyük kazançlar sağlayacağını ifade etti. Toplantıdan sonra hep birlikte sergi gezilirken davetlilere de Türk mutfağından bazı meze örnekleri sunuldu.

Sergide Tarımsal ticari ürünler, Antep fıstığı, Antep baklavası, Aydın inciri, Gemlik zeytini, Giresun fındığı, Malatya kayısısı, Mersin cezeryesi ve Safranbolu lokumu, el işlerinde ise Trabzon el işleri ve Hereke halısı, Türk kitapları ile Türk kahvesi sergiyi gezenlere sunuldu.

Devir Patent Tescil Ofisi. 
#patenthaber #markatescili #devirpatent #wipo
ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?ISO 14001 çevre yönetim sistemi içinde yaşadığımız çevreye, doğaya etkilerimizi ele alan koruma amaçlı yönetim sistemidir.ISO 14001 BELGESIISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ürün ve hizmetlerden oluşan faaliyet alanınızdaki işlerin çevre üzerindeki etkilerini kontrol altına alarak çevrenize zarar vermeden katkılar sağlamanız amacıyla geliştirilmiş kalite yönetim standardıdır.Çevreci firma olabilmek amacıyla gayret gösteren firma sayısı her geçen gün artmaktadır. ISO 14001 sadece ticari ve yasal zorunluluklarla değil, sosyal sorumluluk kapsamında da kendisini ispatlamak isteyen kuruluşlara yol gösterir.ISO bu amaçla ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya koymuştur. ISO 14001 standardı uygulandığında ticari engellemelere veya yasal mevzuat yapısını sekteye uğratmadan işletmenin çevresel faaliyetlerini düzenler.Çevrenin korunması ve kirlenmesinin engellenmesi ISO 14001 belgesiyle amaçlanan hedeftir.ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
Devamı »

bloglar

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
GMP Belgesi
CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı