Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Diş Hekimliği Fakültesine Kalite Belgesi
Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Belgesi'ni almaya hak kazandı.
Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, Diş Hekimliği Fakültesi, Tedavi Hizmetleri ve Eğitim Faaliyetleri Kapsamında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından 4-6 Nisan'da yapılan TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Gözetim Tetkiki'ni başarıyla tamamladı.

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal'ın makam odasında yapılan belge teslim törenine, Rektör Ünal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol Gürpınar, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kürşat Er, TSE Akdeniz Bölge Koordinatörü Hüseyin Özdamar, akademik ve idari personel katıldı.

Rektör Ünal, Diş Hekimliği Fakültesinin TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Belgesi gibi önemli bir belgeyle kalitesini tescillemiş olmasının son derece gurur verici olduğunu ifade etti.

Fakültenin gerek eğitim öğretim, gerekse hasta memnuniyeti açısından her zaman en iyiyi hedeflediğini vurgulayan Ünal, "Şu an yapımı devam eden yeni binamıza geçtiğimiz zaman kapasitesini ve hizmet kalitesini daha da artırarak çok daha iyi şartlarda hizmet vereceklerine inanıyorum. Başta Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kürşat Er olmak üzere tüm ekip arkadaşlarıma bize bu gururu yaşattıkları için çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Devir Kalite Danışmanlık Ofisi
#patenthaber #markatescili #patent #patenttescili #tasarımtescili #devirkalite
CE BELGESİ
CE belgesi Avrupa Birliği içinde veya dışında üretilen ürünlerin birlik içinde dolaşımı ve satışı için birliğin kullanımını zorunlu tuttuğu belgedir. Kolayca açıklamak gerekirse ürünlere CE işareti koyarak vize vermektir.CE işareti kısaca İngilizce ifade olarak anlamı, "Conformite European" kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş ve Türkçe, "Avrupa Standardlarına Uygunluk" manasına gelmektedir.CE belgesi  Avrupa kalite belgesidir. Avrupa’nın ithal ettiği ürünlerin sağlığa zararlı olup  olmadığı, kaliteye uygun olup olmadığının belgesidir. Avrupa pazarında ürünün yer almasını sağlar diyebiliriz.CE İŞARETİ TAŞIMASI ZORUNLU ÜRÜNLER NELERDİR?Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamında yer alan bütün ürünlerde CE belgesi bulunmalıdır. Aşağıdaki listede CE işareti taşıması zorunlu ürünler sınıf listesi belirtilmiştir. Avrupa birliği ülkelerine yapılan ürün ihracatlarında 23 adet CE uygunluk işareti bulundurması zorunlu olan ürün kategorileri bulunmaktadır. Bu uygunluk işaretlerinin n
Devamı »

bloglar

CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı
Bakırköy Belediyesi, ISO-27001-2017 bilgi güvenliği sertifikasını yeniden aldı
Altınordu Belediyesi personelleri 14001 Çevre Yönetim Standardını kapsayan eğitim aldı.