Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Diş Hekimliği Fakültesine Kalite Belgesi
Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi, TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Belgesi'ni almaya hak kazandı.
Üniversiteden yapılan yazılı açıklamaya göre, Diş Hekimliği Fakültesi, Tedavi Hizmetleri ve Eğitim Faaliyetleri Kapsamında Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından 4-6 Nisan'da yapılan TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Gözetim Tetkiki'ni başarıyla tamamladı.

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal'ın makam odasında yapılan belge teslim törenine, Rektör Ünal, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erol Gürpınar, Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kürşat Er, TSE Akdeniz Bölge Koordinatörü Hüseyin Özdamar, akademik ve idari personel katıldı.

Rektör Ünal, Diş Hekimliği Fakültesinin TS EN ISO 9001: 2015 Kalite Belgesi gibi önemli bir belgeyle kalitesini tescillemiş olmasının son derece gurur verici olduğunu ifade etti.

Fakültenin gerek eğitim öğretim, gerekse hasta memnuniyeti açısından her zaman en iyiyi hedeflediğini vurgulayan Ünal, "Şu an yapımı devam eden yeni binamıza geçtiğimiz zaman kapasitesini ve hizmet kalitesini daha da artırarak çok daha iyi şartlarda hizmet vereceklerine inanıyorum. Başta Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kürşat Er olmak üzere tüm ekip arkadaşlarıma bize bu gururu yaşattıkları için çok teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Devir Kalite Danışmanlık Ofisi
#patenthaber #markatescili #patent #patenttescili #tasarımtescili #devirkalite
ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?ISO 14001 çevre yönetim sistemi içinde yaşadığımız çevreye, doğaya etkilerimizi ele alan koruma amaçlı yönetim sistemidir.ISO 14001 BELGESIISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ürün ve hizmetlerden oluşan faaliyet alanınızdaki işlerin çevre üzerindeki etkilerini kontrol altına alarak çevrenize zarar vermeden katkılar sağlamanız amacıyla geliştirilmiş kalite yönetim standardıdır.Çevreci firma olabilmek amacıyla gayret gösteren firma sayısı her geçen gün artmaktadır. ISO 14001 sadece ticari ve yasal zorunluluklarla değil, sosyal sorumluluk kapsamında da kendisini ispatlamak isteyen kuruluşlara yol gösterir.ISO bu amaçla ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya koymuştur. ISO 14001 standardı uygulandığında ticari engellemelere veya yasal mevzuat yapısını sekteye uğratmadan işletmenin çevresel faaliyetlerini düzenler.Çevrenin korunması ve kirlenmesinin engellenmesi ISO 14001 belgesiyle amaçlanan hedeftir.ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
Devamı »

bloglar

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
GMP Belgesi
CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı