Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
İşte En Detaylı Katlanabilir Samsung Patenti!
Yeni bir Samsung patenti, bir süredir devam eden katlanabilir telefon beklentisini iyice arttırdı!

Son zamanlarda giderek daha sık bir biçimde gündeme gelen Samsung'un katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalıştığına dair patentlere bir yenisi eklendi. Daha önceki patentlerde yer alan çizimler firmanın üzerinde durduğu teknoloji hakkında bize genel bir fikir veriyordu. Güney Kore'de yayınlanan bu yeni patent ise Samsung'un üretebileceği katlanabilir bir akıllı telefona ait bu denli detaylı ilk prototip görüntüsünü içermesiyle dikkat çekici.

Kısa bir süre önce yayınlanan bir önceki patentte ilgili katlanabilir modelin geliştirilme aşamasında ileri bir safhada olduğu anlaşılıyordu. Bu yeni görselin ise Samsung'un bir süredir üzerinde çalıştığı gerçek bir prototip olduğunu söyleyebiliriz. Yeni ortaya çıkan bu patentin aslında geçtiğimiz yılın Mayıs ayında dosyalandığını da ekleyelim.

Görselde yer alan cihazda iki menteşe, bir çıkartılabilir kamera lensi ve üç parçadan meydana gelen esnek bir ekran dikkat çekiyor.

Cihazın katlanma biçimine bağlı olarak ana ekran tuşunun ekranın altında ya da kamera lensinin yer aldığı soketin tarafında olabileceğini söyleyebiliriz. Eğer ikincisi gerçekleşirse cihazın ön panelinin tamamen tek bir büyük ekranla kaplı olacağı anlaşılıyor.

Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Samsung'un ilk katlanabilir akıllı telefonunu 2017'de kullanıma sunacağı bekleniyor.

Devir Patent Tescil Ofisi.
#patenthaber #markatescili #patent #patenttescili #tasarımtescili #devirpatent

CE BELGESİ
CE belgesi Avrupa Birliği içinde veya dışında üretilen ürünlerin birlik içinde dolaşımı ve satışı için birliğin kullanımını zorunlu tuttuğu belgedir. Kolayca açıklamak gerekirse ürünlere CE işareti koyarak vize vermektir.CE işareti kısaca İngilizce ifade olarak anlamı, "Conformite European" kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş ve Türkçe, "Avrupa Standardlarına Uygunluk" manasına gelmektedir.CE belgesi  Avrupa kalite belgesidir. Avrupa’nın ithal ettiği ürünlerin sağlığa zararlı olup  olmadığı, kaliteye uygun olup olmadığının belgesidir. Avrupa pazarında ürünün yer almasını sağlar diyebiliriz.CE İŞARETİ TAŞIMASI ZORUNLU ÜRÜNLER NELERDİR?Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamında yer alan bütün ürünlerde CE belgesi bulunmalıdır. Aşağıdaki listede CE işareti taşıması zorunlu ürünler sınıf listesi belirtilmiştir. Avrupa birliği ülkelerine yapılan ürün ihracatlarında 23 adet CE uygunluk işareti bulundurması zorunlu olan ürün kategorileri bulunmaktadır. Bu uygunluk işaretlerinin n
Devamı »

bloglar

CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı
Bakırköy Belediyesi, ISO-27001-2017 bilgi güvenliği sertifikasını yeniden aldı
Altınordu Belediyesi personelleri 14001 Çevre Yönetim Standardını kapsayan eğitim aldı.