Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
İşte En Detaylı Katlanabilir Samsung Patenti!
Yeni bir Samsung patenti, bir süredir devam eden katlanabilir telefon beklentisini iyice arttırdı!

Son zamanlarda giderek daha sık bir biçimde gündeme gelen Samsung'un katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalıştığına dair patentlere bir yenisi eklendi. Daha önceki patentlerde yer alan çizimler firmanın üzerinde durduğu teknoloji hakkında bize genel bir fikir veriyordu. Güney Kore'de yayınlanan bu yeni patent ise Samsung'un üretebileceği katlanabilir bir akıllı telefona ait bu denli detaylı ilk prototip görüntüsünü içermesiyle dikkat çekici.

Kısa bir süre önce yayınlanan bir önceki patentte ilgili katlanabilir modelin geliştirilme aşamasında ileri bir safhada olduğu anlaşılıyordu. Bu yeni görselin ise Samsung'un bir süredir üzerinde çalıştığı gerçek bir prototip olduğunu söyleyebiliriz. Yeni ortaya çıkan bu patentin aslında geçtiğimiz yılın Mayıs ayında dosyalandığını da ekleyelim.

Görselde yer alan cihazda iki menteşe, bir çıkartılabilir kamera lensi ve üç parçadan meydana gelen esnek bir ekran dikkat çekiyor.

Cihazın katlanma biçimine bağlı olarak ana ekran tuşunun ekranın altında ya da kamera lensinin yer aldığı soketin tarafında olabileceğini söyleyebiliriz. Eğer ikincisi gerçekleşirse cihazın ön panelinin tamamen tek bir büyük ekranla kaplı olacağı anlaşılıyor.

Henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da Samsung'un ilk katlanabilir akıllı telefonunu 2017'de kullanıma sunacağı bekleniyor.

Devir Patent Tescil Ofisi.
#patenthaber #markatescili #patent #patenttescili #tasarımtescili #devirpatent

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?ISO 14001 çevre yönetim sistemi içinde yaşadığımız çevreye, doğaya etkilerimizi ele alan koruma amaçlı yönetim sistemidir.ISO 14001 BELGESIISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ürün ve hizmetlerden oluşan faaliyet alanınızdaki işlerin çevre üzerindeki etkilerini kontrol altına alarak çevrenize zarar vermeden katkılar sağlamanız amacıyla geliştirilmiş kalite yönetim standardıdır.Çevreci firma olabilmek amacıyla gayret gösteren firma sayısı her geçen gün artmaktadır. ISO 14001 sadece ticari ve yasal zorunluluklarla değil, sosyal sorumluluk kapsamında da kendisini ispatlamak isteyen kuruluşlara yol gösterir.ISO bu amaçla ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya koymuştur. ISO 14001 standardı uygulandığında ticari engellemelere veya yasal mevzuat yapısını sekteye uğratmadan işletmenin çevresel faaliyetlerini düzenler.Çevrenin korunması ve kirlenmesinin engellenmesi ISO 14001 belgesiyle amaçlanan hedeftir.ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
Devamı »

bloglar

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
GMP Belgesi
CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı