Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Juvo ile Uyku Düzeninizi İyileştirin


Uyku, sağlıklı bir gün geçirmek için en büyük etken. Peki, uykunuzu nasıl düzene sokabilirsiniz? Juvo ile uyku düzeninizi ve kalitesini takip etmek artık çok kolay.

Juvo ile birlikte uykunuzu kolayca izleyebilir ve düzene sokabilirsiniz. İçinde bulunan sensörler ile değerlerinizi gerçek zamanlı ölçüp, WiFi ile birlikte bağlı olan mobil cihazınızdan değerleri okuyabilirsiniz. Kısacası Juvo, odanızı sizin için bir uyku asistanına dönüştürüyor.

Juvo’nun özellikleri

Fiber optik şerit ile uyku döngüsünü ölçen ürün, patenti alınmış bir sensör ile birlikte kolayca her yatağın altında kullanılabiliyor. Yapabileceğiniz şeyler arasında, uykunuzun hangi aşamalarında rahatsız olabildiğinizi görebilmek, yeterli oksijen alıp almadığınıza bakmak, uyku sırasında kalp atış hızınızın ne olduğunu görmek, alarm ile en doğru zamanda uyanmak, termometre ile optimal uykı sıcaklığınızı bulmak mevcut.

Güzel bir uykunun yardımcıları arasında ışık, ısı ve sesler gibi yan faktörler bulunmaktadır. Juvo yardımıyla uygulama, size uykunuzda yardımcı olabilecek bir beyaz gürültü dinletebilir, sizi uykunuzun en hafif olduğu, doğru zamanda uyandırabilir. Basitçe sensör şeritleri yatacağınız yere seriyor ve üzerinde uyuyorsunuz. Daha sonra bütün değerleriniz gerçek zamanlı olarak ölçülüyor.

Devir Patent Tescil Ofisi.

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?ISO 14001 çevre yönetim sistemi içinde yaşadığımız çevreye, doğaya etkilerimizi ele alan koruma amaçlı yönetim sistemidir.ISO 14001 BELGESIISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ürün ve hizmetlerden oluşan faaliyet alanınızdaki işlerin çevre üzerindeki etkilerini kontrol altına alarak çevrenize zarar vermeden katkılar sağlamanız amacıyla geliştirilmiş kalite yönetim standardıdır.Çevreci firma olabilmek amacıyla gayret gösteren firma sayısı her geçen gün artmaktadır. ISO 14001 sadece ticari ve yasal zorunluluklarla değil, sosyal sorumluluk kapsamında da kendisini ispatlamak isteyen kuruluşlara yol gösterir.ISO bu amaçla ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya koymuştur. ISO 14001 standardı uygulandığında ticari engellemelere veya yasal mevzuat yapısını sekteye uğratmadan işletmenin çevresel faaliyetlerini düzenler.Çevrenin korunması ve kirlenmesinin engellenmesi ISO 14001 belgesiyle amaçlanan hedeftir.ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
Devamı »

bloglar

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
GMP Belgesi
CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı