Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Juvo ile Uyku Düzeninizi İyileştirin


Uyku, sağlıklı bir gün geçirmek için en büyük etken. Peki, uykunuzu nasıl düzene sokabilirsiniz? Juvo ile uyku düzeninizi ve kalitesini takip etmek artık çok kolay.

Juvo ile birlikte uykunuzu kolayca izleyebilir ve düzene sokabilirsiniz. İçinde bulunan sensörler ile değerlerinizi gerçek zamanlı ölçüp, WiFi ile birlikte bağlı olan mobil cihazınızdan değerleri okuyabilirsiniz. Kısacası Juvo, odanızı sizin için bir uyku asistanına dönüştürüyor.

Juvo’nun özellikleri

Fiber optik şerit ile uyku döngüsünü ölçen ürün, patenti alınmış bir sensör ile birlikte kolayca her yatağın altında kullanılabiliyor. Yapabileceğiniz şeyler arasında, uykunuzun hangi aşamalarında rahatsız olabildiğinizi görebilmek, yeterli oksijen alıp almadığınıza bakmak, uyku sırasında kalp atış hızınızın ne olduğunu görmek, alarm ile en doğru zamanda uyanmak, termometre ile optimal uykı sıcaklığınızı bulmak mevcut.

Güzel bir uykunun yardımcıları arasında ışık, ısı ve sesler gibi yan faktörler bulunmaktadır. Juvo yardımıyla uygulama, size uykunuzda yardımcı olabilecek bir beyaz gürültü dinletebilir, sizi uykunuzun en hafif olduğu, doğru zamanda uyandırabilir. Basitçe sensör şeritleri yatacağınız yere seriyor ve üzerinde uyuyorsunuz. Daha sonra bütün değerleriniz gerçek zamanlı olarak ölçülüyor.

Devir Patent Tescil Ofisi.

CE BELGESİ
CE belgesi Avrupa Birliği içinde veya dışında üretilen ürünlerin birlik içinde dolaşımı ve satışı için birliğin kullanımını zorunlu tuttuğu belgedir. Kolayca açıklamak gerekirse ürünlere CE işareti koyarak vize vermektir.CE işareti kısaca İngilizce ifade olarak anlamı, "Conformite European" kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş ve Türkçe, "Avrupa Standardlarına Uygunluk" manasına gelmektedir.CE belgesi  Avrupa kalite belgesidir. Avrupa’nın ithal ettiği ürünlerin sağlığa zararlı olup  olmadığı, kaliteye uygun olup olmadığının belgesidir. Avrupa pazarında ürünün yer almasını sağlar diyebiliriz.CE İŞARETİ TAŞIMASI ZORUNLU ÜRÜNLER NELERDİR?Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamında yer alan bütün ürünlerde CE belgesi bulunmalıdır. Aşağıdaki listede CE işareti taşıması zorunlu ürünler sınıf listesi belirtilmiştir. Avrupa birliği ülkelerine yapılan ürün ihracatlarında 23 adet CE uygunluk işareti bulundurması zorunlu olan ürün kategorileri bulunmaktadır. Bu uygunluk işaretlerinin n
Devamı »

bloglar

CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı
Bakırköy Belediyesi, ISO-27001-2017 bilgi güvenliği sertifikasını yeniden aldı
Altınordu Belediyesi personelleri 14001 Çevre Yönetim Standardını kapsayan eğitim aldı.