Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEKLERİ
Kurulduğu günden beri birçok girişimci tarafından faydalanılan KOSGEB kredilerine yapılan reklam ve haberler sayesinde daha fazla girişimci başvuruyor ve iş kurma hayallerine kavuşuyor. 1990 yılında kurulan kamu kuruluşunun ilk hedefi ülke ekonomisinin canlanması ve küçük ve orta ölçekli işletmelerinin büyüyerek istihdam sağlamasıdır.

KOSGEB GİRİŞİMCİ DESTEKLERİ
KOSGEB kredilerinden faydalanmak için bazı şartları yerine getirmek gerekiyor. En önemli şart ise girişimcilik kursları. Bu kursları tamamlayan ve sertifika alan herkes iş planını KOSGEB’ e sunmaya hak kazanıyor. İş planı kabul edilenler ise bazı aşamalardan geçerek KOSGEB kredilerini almaya hak kazanıyor. Durumuna göre değişiklik gösterse de KOSGEB kredilerinin bir miktarı geri ödemesiz yani hibe kredi oluyor. Bu kredilerden en çok faydalananlar ise yeni fikri olan genç girişimciler.   

KOSGEB DESTEK MİKTALARI 2016             
2016 yılında genç girişimciler için verilen hibe kredi miktarının 50 bin TL’ ye arttırılacağı söylenmişti. Daha önce 30 bin TL olan bu miktar 2016 yılında KOSGEB kredilerini kullanmak isteyen genç girişimcinin de yüzünü güldürdü. KOSGEB destekleri 2016 yılında yeni iş kurmak isteyen engelli vatandaşlara da imkânlar sunacak. Kredi miktarları ise 50 bin TL hibe 100 bin TL kredi olarak görülüyor. Kredi kullanabilmeniz için gereken şartlar değişmedi. Girişimcilik kurslarını başarı ile tamamlamalı iş planınızı hazırlamalı, KOSGEB veri tabanına kayıt olmalı  ve iş planınız onaylandıktan sonra başvuru evraklarınız ile KOSGEB müdürlüklerinin kapısını çalmalısınız.Bu krediye başvurabilmek için öncelikle KOSGEB, İşkur veya Üniversitelerin açmış olduğu “Girişimcilik” eğitimlerini almış olması gerekmektedir. Ayrıca üniversitelerde bu dersi alan genç girişimciler bu eğitimden muaf tutulmaktadır. 
Devir Patent Marka Tescil Ofisi..
ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?ISO 14001 çevre yönetim sistemi içinde yaşadığımız çevreye, doğaya etkilerimizi ele alan koruma amaçlı yönetim sistemidir.ISO 14001 BELGESIISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ürün ve hizmetlerden oluşan faaliyet alanınızdaki işlerin çevre üzerindeki etkilerini kontrol altına alarak çevrenize zarar vermeden katkılar sağlamanız amacıyla geliştirilmiş kalite yönetim standardıdır.Çevreci firma olabilmek amacıyla gayret gösteren firma sayısı her geçen gün artmaktadır. ISO 14001 sadece ticari ve yasal zorunluluklarla değil, sosyal sorumluluk kapsamında da kendisini ispatlamak isteyen kuruluşlara yol gösterir.ISO bu amaçla ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya koymuştur. ISO 14001 standardı uygulandığında ticari engellemelere veya yasal mevzuat yapısını sekteye uğratmadan işletmenin çevresel faaliyetlerini düzenler.Çevrenin korunması ve kirlenmesinin engellenmesi ISO 14001 belgesiyle amaçlanan hedeftir.ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
Devamı »

bloglar

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
GMP Belgesi
CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı