Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Kurumsal

Yaklaşımımız

 

Devir Marka ve Patent Danışmanlık Şirketine bağlı olarak hizmet veren Devir Kalite Kalite belgelendirme hizmeti vermektedir. İso (9001, 10002, 14001, 22001, 27001 ve diğer İso sertifikaları), CE, TSE HELAL ve OHSAS 18001 sertifikaları için firmamız tarafından danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Devir Kalite olarak sunduğumuz hizmetlerin temelini;  Kalite Belgelendirme danışmanlık hizmeti almaktadır. Bilgi ve birikiminin gücüyle belgelendirme işlemlerinin  yanında araştırma, takip, yorumlama, analiz, karşılaştırma, sistem  geliştirme, eğitim vb. birçok konuda hizmet vermektedir.

Türkiye’de kurulduğu bu günden yana Sınai Haklar bilincinin gelişimi için çalışmaya devam eden Devir Patent bağlantılı Devir Kalite, yalnızca ülke içerisinde değil uluslararası arenada da müvekkillerinin haklarını korumak adına ulusal ve uluslararası birçok kurum ve kuruluşla işbirliklerine devam etmektedir.

 

 

Kalite Politikamız

 

Hizmet kalitemizi sürekli arttırarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.

 

Ülkemizde ve Dünyada sektörümüzle ilgili gelişmeleri ve değişmeleri takip etmek, sürekli iyileştirmeler yapmak, yeniliklere imza atmak.

 

Deneyimli danışmanlarımızın ve konusunda uzman ekip arkadaşlarımızın sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmalarını sağlamak, gelişimlerine ve eğitimlerine katkıda bulunmak.

 

Sunduğu hizmetle yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda şirketi karlı ve uzun bir geleceğe sahip kılmak.

 

Kalite faaliyetlerini üst yönetimin tam desteği ile yerine getirmek, kalite programının strateji ve uygulama faaliyetlerini üst yönetimle birlikte başlatmak.

 

Yaptığımız her işin ilk seferinde ve sürekli doğru yapılmasını sağlamak.

 

Çalışmalarımıza uzun süreli iş imkanları sağlamak ve şirketin karlılığı nispetinde onların refah seviyelerini arttırmak.

 

Gizlilik prensiplerine bağlı ve karşılıklı güven ilkesiyle hareket etmek.

 

 

 

Vizyonumuz

 

Amacımız; müşterilerimizin, rakiplerine karşı ileri sürebilecekleri ve savunabilecekleri kalite sertifikalarını  sağlamak ve bunları sürdürülebilir ticari değerlere dönüştürmek üzere kendilerine destek vermektir.

 

 

Misyonumuz

 

Müşteri odaklı, gizlilik esaslı, karşılıklı güvene dayanan, hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak Türk girişimcilere belgelendirme ile kalitenin bilincini kazandırmak.

 

Global pazarda Türk firmalarının rekabet gücünü arttırmak.

 

Yurt dışında gerekli belgelendirmelerin yapılması sonucu ulusal firmalarımızı bir adım öne çıkarmak.

 

CE BELGESİ
CE belgesi Avrupa Birliği içinde veya dışında üretilen ürünlerin birlik içinde dolaşımı ve satışı için birliğin kullanımını zorunlu tuttuğu belgedir. Kolayca açıklamak gerekirse ürünlere CE işareti koyarak vize vermektir.CE işareti kısaca İngilizce ifade olarak anlamı, "Conformite European" kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş ve Türkçe, "Avrupa Standardlarına Uygunluk" manasına gelmektedir.CE belgesi  Avrupa kalite belgesidir. Avrupa’nın ithal ettiği ürünlerin sağlığa zararlı olup  olmadığı, kaliteye uygun olup olmadığının belgesidir. Avrupa pazarında ürünün yer almasını sağlar diyebiliriz.CE İŞARETİ TAŞIMASI ZORUNLU ÜRÜNLER NELERDİR?Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamında yer alan bütün ürünlerde CE belgesi bulunmalıdır. Aşağıdaki listede CE işareti taşıması zorunlu ürünler sınıf listesi belirtilmiştir. Avrupa birliği ülkelerine yapılan ürün ihracatlarında 23 adet CE uygunluk işareti bulundurması zorunlu olan ürün kategorileri bulunmaktadır. Bu uygunluk işaretlerinin n
Devamı »

bloglar

CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı
Bakırköy Belediyesi, ISO-27001-2017 bilgi güvenliği sertifikasını yeniden aldı
Altınordu Belediyesi personelleri 14001 Çevre Yönetim Standardını kapsayan eğitim aldı.