Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Marka Tescili Zirveye Taşır.
Doğru bir şekilde işlerinizi büyütmek ve tabii ki zirveye tırmanmak, yapacağınız küçük işler ile birlikte, daha garantili olacaktır. Günümüzde isim en önemli araçların başında geliyor olmasından dolayı, sizlerde elinizi çabuk tutarak marka tescili yapabilir ve her açıdan kazanan olabilirsiniz. Çok iyi işler yapıp, markanızı isminize kayıt etmemeniz ile birlikte, yıllar sonrasında, markayı adına alan kişiler elinizden isminizi alacaklardır. Ancak bu sorunlar ile karşılaşmak istemeyenler için, marka tescil belgesi almaları gerekmektedir.

Buna göre çok daha rahat bir şekilde markanızı yani firmanızın ismini bir ömürlük almış olacaksınız. Tabii ki marka tescili başvurusu için yapılması gerekenlerin iyi bir danışmanlık hizmeti almak olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. İşte bunun için www.devirpatent.com Türkiye'nin en iyi firması olma yolunda ilerlemiş olmamızdan  dolayı, istediğiniz gibi marka tescili işlerinizi halletmiş olacaksınız. Tüm işleri detayları ile yapıyor olmalarından dolayı, artık marka tescil belgesi almanız bir hayli kolay olacak ve akabinde isminizi kayıt altına alabileceksiniz.

Marka Tescil Belgesi Almak Çok Kolay
İstediğiniz kolaylıklar ile tüm işlerinizi yapan firma ile dilediğiniz gibi marka tescili yaptırmış olacak ve belgenizi oldukça kolay bir şekilde almış olacaksınız. İnternet sitelerini de ziyaret ederek, tüm detayları ile marka tescil belgesi ile ilgili bilgiler alarak, avantajlarını öğrenebilir ve akabinde danışmanlar aracılığı ile marka tescili başvurusu yapabilir ve buna göre kısa sürede işlerinizi halledebilirsiniz. Artık tamamı ile özel danışmanlar sayesinde her türlü sektörde, istediğiniz markalar için en iyi çözüm yollarını da kullanarak belgenizi alabilirsiniz.
İşinize Uygun Marka Tescili Başvurusu Yapın
İşinde uzman iyi bir şekilde ile rahat bir şekilde marka tescili başvurusu yapmanız mümkün olacaktır. Tabii ki başvurunun tamamlanmasının ardından oldukça kolay bir şekilde marka tescil belgesi alabileceğiniz için, istediğiniz gibi bu konuda uzman olan Devir Patent Tescil Ofisi ile işinizi halledebilirsiniz. Her daim en iyi fırsatları sunan ve oldukça kolay bir şekilde marka tescili işlemlerinizi halletmenizi sağlayan firma ile artık markanızı adınıza kayıt edebilirsiniz.

Devir Patent Tescil Ofisi.
#patenthaber #markatescili #patent #patenttescili #tasarımtescili #devirpatent
CE BELGESİ
CE belgesi Avrupa Birliği içinde veya dışında üretilen ürünlerin birlik içinde dolaşımı ve satışı için birliğin kullanımını zorunlu tuttuğu belgedir. Kolayca açıklamak gerekirse ürünlere CE işareti koyarak vize vermektir.CE işareti kısaca İngilizce ifade olarak anlamı, "Conformite European" kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş ve Türkçe, "Avrupa Standardlarına Uygunluk" manasına gelmektedir.CE belgesi  Avrupa kalite belgesidir. Avrupa’nın ithal ettiği ürünlerin sağlığa zararlı olup  olmadığı, kaliteye uygun olup olmadığının belgesidir. Avrupa pazarında ürünün yer almasını sağlar diyebiliriz.CE İŞARETİ TAŞIMASI ZORUNLU ÜRÜNLER NELERDİR?Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamında yer alan bütün ürünlerde CE belgesi bulunmalıdır. Aşağıdaki listede CE işareti taşıması zorunlu ürünler sınıf listesi belirtilmiştir. Avrupa birliği ülkelerine yapılan ürün ihracatlarında 23 adet CE uygunluk işareti bulundurması zorunlu olan ürün kategorileri bulunmaktadır. Bu uygunluk işaretlerinin n
Devamı »

bloglar

CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı
Bakırköy Belediyesi, ISO-27001-2017 bilgi güvenliği sertifikasını yeniden aldı
Altınordu Belediyesi personelleri 14001 Çevre Yönetim Standardını kapsayan eğitim aldı.