Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
PlayStation VR'a Nintendo'dan rakip geliyor
Ortaya çıkan yeni patent, Nintendo'nun yeni konsolu Switch'in Playstation VR'a rakip olacağının sinyallerini veriyor.

Nintendo Switch için yapılan patent başvurusu, yeni konsol için VR desteği geleceğini gösteriyor. NegoGAF'da paylaşılan patent dosyaları, Google DayDream View'e benzer bir "başa takılan ekrandan" (head-mounted display, HMD) bahsediyor.

Patente göre Switch tablet VR için gerekli olan ivme ve jiroskopik sensörlere sahip. Patent ayrıca, HMD kulaklık takarken ayrı Joycon kontrol cihazlarını kullanmanın da mümkün olacağını belirtiyor. İlginç bir şekilde, patentin bir başka kısmı, hareket kontrolünü kullanarak Wii kumandası ile aynı şekilde çalışabileceklerini düşündüren, tabletle aynı ivme ve jiroskopik sensörleri olan Joycon kontrol cihazlarını tasvir ediyor.

Nintendo'nun başkanı, Nintendo Switch'e eşlik edecek tüm aksesuarları henüz görmediğimizi söylüyor. Şirket, bir hissedar toplantısından çıkan raporlarda, rakip PlayStation VR, bilgisayar VR setleri ve daha az ölçüde Microsoft'un HoloLens planlarına ayak uyduracak bir VR teknolojisi geliştirmeye çalıştığı açıkça belirtiliyor.

Devir Patent Tescil Ofisi.
#patenthaber #markatescili #patent #patenttescili #tasarımtescili #devirpatent
ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?ISO 14001 çevre yönetim sistemi içinde yaşadığımız çevreye, doğaya etkilerimizi ele alan koruma amaçlı yönetim sistemidir.ISO 14001 BELGESIISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ürün ve hizmetlerden oluşan faaliyet alanınızdaki işlerin çevre üzerindeki etkilerini kontrol altına alarak çevrenize zarar vermeden katkılar sağlamanız amacıyla geliştirilmiş kalite yönetim standardıdır.Çevreci firma olabilmek amacıyla gayret gösteren firma sayısı her geçen gün artmaktadır. ISO 14001 sadece ticari ve yasal zorunluluklarla değil, sosyal sorumluluk kapsamında da kendisini ispatlamak isteyen kuruluşlara yol gösterir.ISO bu amaçla ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya koymuştur. ISO 14001 standardı uygulandığında ticari engellemelere veya yasal mevzuat yapısını sekteye uğratmadan işletmenin çevresel faaliyetlerini düzenler.Çevrenin korunması ve kirlenmesinin engellenmesi ISO 14001 belgesiyle amaçlanan hedeftir.ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
Devamı »

bloglar

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
GMP Belgesi
CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı