Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Samsung`dan holografik televizyona Patent
Güney Koreli teknoloji devi Samsung'dan, yeni bir patent haberi daha gün yüzüne çıktı. Firma katlanabilir ekrana sahip televizyon patentinden sonra, hologram teknolojisine sahip televizyon patentini de aldı.

Televizyon ve ekran teknolojisinde dünyaya kendini kanıtlayan Güney Kore'li teknoloji devi Samsung, AMOLED ve OLED TV teknolojisiyle piyasayı alt üst etti. Teknoloji devi her geçen gün ekran teknolojisindeki gelişmeleri ile rakiplerini geride bırakmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi katlanabilir televizyon patentini yakın zamanda alan Samsung, şimdi ise hologram teknolojisini televizyonlarına uygulamaya hazırlanıyor.
Bu üst seviye teknoloji üzerinde çalışmalarına devam eden firma, geleceğin teknolojisini kullanıcıları ile buluşturmaya hazırlanıyor. Kullanıcılarına üstün özellikleri sunan bu televizyon, gözlüksüz 3D izleyebilme imkanı sunuyor. Hologram teknolojisi sayesinde görüntüyü havaya yansıtan TV, izleyenlere üç boyutlu görüntü sunuyor. Ayrıca göz takip istemi sayesinde televizyon izleyenlerin bakış yönüne göre görüntüyü ayarlayabiliyor.

Buna ek olarak samsung'un ortaya koyduğu bu ekran teknolojisi, geleceğin dokunmatik ekranlarının nasıl olacağı konusunda akıllarda fikir oluşturmaya başladı. Samsung'un patentini aldığı bu teknolojiyi ne zaman televizyonlarında kullanacağı ise henüz bilinmiyor.

Devir Patent Tescil Ofisi.
#patenthaber #markatescili #patent #patenttescili #tasarımtescili #devirpatent
ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?ISO 14001 çevre yönetim sistemi içinde yaşadığımız çevreye, doğaya etkilerimizi ele alan koruma amaçlı yönetim sistemidir.ISO 14001 BELGESIISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ürün ve hizmetlerden oluşan faaliyet alanınızdaki işlerin çevre üzerindeki etkilerini kontrol altına alarak çevrenize zarar vermeden katkılar sağlamanız amacıyla geliştirilmiş kalite yönetim standardıdır.Çevreci firma olabilmek amacıyla gayret gösteren firma sayısı her geçen gün artmaktadır. ISO 14001 sadece ticari ve yasal zorunluluklarla değil, sosyal sorumluluk kapsamında da kendisini ispatlamak isteyen kuruluşlara yol gösterir.ISO bu amaçla ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya koymuştur. ISO 14001 standardı uygulandığında ticari engellemelere veya yasal mevzuat yapısını sekteye uğratmadan işletmenin çevresel faaliyetlerini düzenler.Çevrenin korunması ve kirlenmesinin engellenmesi ISO 14001 belgesiyle amaçlanan hedeftir.ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
Devamı »

bloglar

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
GMP Belgesi
CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı