Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Samsung'dan hem katlanan hem kıvrımlı telefon!
Samsung, kenarları Galaxy S7 Edge'de olduğu gibi kavisli yapıya sahip ve katlanabilen ilginç bir cihazın peşinde!

Tabletin inceliği ve hafifliği birçok açıdan rahat bir taşınabilirlik sunsa da ekranı ne kadar büyükse çantaya sığdırmak da o kadar zor olabiliyor. Bu durumun farkında olan Samsung'un katlanabilen ve rahatlıkla cebinize bile sığan tablet konseptleriyle ilgili aldığı patentler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Söz konusu yeni patent geniş ekranlı bir tabletin tıpkı açık bir kitabın kapanması gibi yarı yarıya katlanmasına olanak tanıyor. Patentte tasvir edilen cihazın ayrıcaSamsung Galaxy Edge'deki gibi bir kavisli ekrana sahip olduğu da görülüyor.

Patentte kullanıcıların katlanmış bir tableti açarken nasıl farklı modlardan yararlanabileceği de anlatılıyor. Buna göre, örneğin kamera uygulamasını açmak istediğinizde yan ekrandaki belirli bir bölüme basmanız yeterli.

Patent katlanan ekran adlı yeni bir teknolojiyi de içeriyor.

Devir Patent Tescil Ofisi.
ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?ISO 14001 çevre yönetim sistemi içinde yaşadığımız çevreye, doğaya etkilerimizi ele alan koruma amaçlı yönetim sistemidir.ISO 14001 BELGESIISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ürün ve hizmetlerden oluşan faaliyet alanınızdaki işlerin çevre üzerindeki etkilerini kontrol altına alarak çevrenize zarar vermeden katkılar sağlamanız amacıyla geliştirilmiş kalite yönetim standardıdır.Çevreci firma olabilmek amacıyla gayret gösteren firma sayısı her geçen gün artmaktadır. ISO 14001 sadece ticari ve yasal zorunluluklarla değil, sosyal sorumluluk kapsamında da kendisini ispatlamak isteyen kuruluşlara yol gösterir.ISO bu amaçla ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya koymuştur. ISO 14001 standardı uygulandığında ticari engellemelere veya yasal mevzuat yapısını sekteye uğratmadan işletmenin çevresel faaliyetlerini düzenler.Çevrenin korunması ve kirlenmesinin engellenmesi ISO 14001 belgesiyle amaçlanan hedeftir.ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
Devamı »

bloglar

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
GMP Belgesi
CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı