Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Samsung'dan hem katlanan hem kıvrımlı telefon!
Samsung, kenarları Galaxy S7 Edge'de olduğu gibi kavisli yapıya sahip ve katlanabilen ilginç bir cihazın peşinde!

Tabletin inceliği ve hafifliği birçok açıdan rahat bir taşınabilirlik sunsa da ekranı ne kadar büyükse çantaya sığdırmak da o kadar zor olabiliyor. Bu durumun farkında olan Samsung'un katlanabilen ve rahatlıkla cebinize bile sığan tablet konseptleriyle ilgili aldığı patentler ortaya çıkmaya devam ediyor.

Söz konusu yeni patent geniş ekranlı bir tabletin tıpkı açık bir kitabın kapanması gibi yarı yarıya katlanmasına olanak tanıyor. Patentte tasvir edilen cihazın ayrıcaSamsung Galaxy Edge'deki gibi bir kavisli ekrana sahip olduğu da görülüyor.

Patentte kullanıcıların katlanmış bir tableti açarken nasıl farklı modlardan yararlanabileceği de anlatılıyor. Buna göre, örneğin kamera uygulamasını açmak istediğinizde yan ekrandaki belirli bir bölüme basmanız yeterli.

Patent katlanan ekran adlı yeni bir teknolojiyi de içeriyor.

Devir Patent Tescil Ofisi.
CE BELGESİ
CE belgesi Avrupa Birliği içinde veya dışında üretilen ürünlerin birlik içinde dolaşımı ve satışı için birliğin kullanımını zorunlu tuttuğu belgedir. Kolayca açıklamak gerekirse ürünlere CE işareti koyarak vize vermektir.CE işareti kısaca İngilizce ifade olarak anlamı, "Conformite European" kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş ve Türkçe, "Avrupa Standardlarına Uygunluk" manasına gelmektedir.CE belgesi  Avrupa kalite belgesidir. Avrupa’nın ithal ettiği ürünlerin sağlığa zararlı olup  olmadığı, kaliteye uygun olup olmadığının belgesidir. Avrupa pazarında ürünün yer almasını sağlar diyebiliriz.CE İŞARETİ TAŞIMASI ZORUNLU ÜRÜNLER NELERDİR?Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamında yer alan bütün ürünlerde CE belgesi bulunmalıdır. Aşağıdaki listede CE işareti taşıması zorunlu ürünler sınıf listesi belirtilmiştir. Avrupa birliği ülkelerine yapılan ürün ihracatlarında 23 adet CE uygunluk işareti bulundurması zorunlu olan ürün kategorileri bulunmaktadır. Bu uygunluk işaretlerinin n
Devamı »

bloglar

CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı
Bakırköy Belediyesi, ISO-27001-2017 bilgi güvenliği sertifikasını yeniden aldı
Altınordu Belediyesi personelleri 14001 Çevre Yönetim Standardını kapsayan eğitim aldı.