Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Samsung'dan tüm akıllı cihazlarla uyumlu çift kablosuz şarj pedi patenti
Samsung şu anda iPhone X etkinliğinde tanıtılan Apple'ın AirPower'ına çok benzer bir Dual Wireless Şarj Pad'i üzerine çalışıyor gibi görünüyor. Samsung, patenti sundu ve bu yeni Çift Kablosuz şarj yuvası için ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi (USPTO) tarafından onay aldı.

Geçtiğimiz yıl Samsung , bir seferde kablosuz olarak 2 cihaz şarj edebilen EP-PA710 Qi tabanlı Kablosuz Şarj Tablası tasarımını tanıttı. Samsung şimdi de farklı bir ikili kablosuz şarj pedi için ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne (USPTO) patent başvurusunda bulundu ve onay aldı.
Samsung'un kablosuz şarj yastığının, Qi uyumlu olan kablosuz şarjın hem indüktif hem de rezonant modlarından yararlandığı söyleniyor. Bu, şarj yastığının piyasadaki herhangi bir akıllı telefonu veya giyilebilir ürünü şarj edebileceği anlamına gelior. Patentteki ilk taslaklara bakarsak, rıhtımın her ikisi de endüktif ve rezonant şarjı destekleyen iki bobine sahip olacak ve ped uygun gördüğünde otomatik olarak geçiş yapabilicek. 

Patent başvurusuna göre, manyetik indüksiyon yöntemi veya manyetik rezonans yöntemi kullanılarak akıllı telefonları veya giyilebilir aygıtı şarj etmek ve aygıtı herhangi bir yöntemle şarj etmek için tasarlanmıştır.
Samsung bu patenti Mart ayında aldı. Bu yüzden bunlar sadece patent dosyalarından dolayı piyasaya sürülmeleri için uygun bir zamanlama mevcut değil. Bununla birlikte, yeni Wireless Dual Charging Pad'in 2018 yılının başında planlanan Galaxy S9 lansmanında görünmesi muhtemel.

Devir Patent Tescil Ofisi.
#patenthaber #markatescili #patent #patenttescili #tasarımtescili #devirpatent
ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?ISO 14001 çevre yönetim sistemi içinde yaşadığımız çevreye, doğaya etkilerimizi ele alan koruma amaçlı yönetim sistemidir.ISO 14001 BELGESIISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ürün ve hizmetlerden oluşan faaliyet alanınızdaki işlerin çevre üzerindeki etkilerini kontrol altına alarak çevrenize zarar vermeden katkılar sağlamanız amacıyla geliştirilmiş kalite yönetim standardıdır.Çevreci firma olabilmek amacıyla gayret gösteren firma sayısı her geçen gün artmaktadır. ISO 14001 sadece ticari ve yasal zorunluluklarla değil, sosyal sorumluluk kapsamında da kendisini ispatlamak isteyen kuruluşlara yol gösterir.ISO bu amaçla ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya koymuştur. ISO 14001 standardı uygulandığında ticari engellemelere veya yasal mevzuat yapısını sekteye uğratmadan işletmenin çevresel faaliyetlerini düzenler.Çevrenin korunması ve kirlenmesinin engellenmesi ISO 14001 belgesiyle amaçlanan hedeftir.ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
Devamı »

bloglar

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
GMP Belgesi
CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı