Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Samsung'dan tüm akıllı cihazlarla uyumlu çift kablosuz şarj pedi patenti
Samsung şu anda iPhone X etkinliğinde tanıtılan Apple'ın AirPower'ına çok benzer bir Dual Wireless Şarj Pad'i üzerine çalışıyor gibi görünüyor. Samsung, patenti sundu ve bu yeni Çift Kablosuz şarj yuvası için ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi (USPTO) tarafından onay aldı.

Geçtiğimiz yıl Samsung , bir seferde kablosuz olarak 2 cihaz şarj edebilen EP-PA710 Qi tabanlı Kablosuz Şarj Tablası tasarımını tanıttı. Samsung şimdi de farklı bir ikili kablosuz şarj pedi için ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi’ne (USPTO) patent başvurusunda bulundu ve onay aldı.
Samsung'un kablosuz şarj yastığının, Qi uyumlu olan kablosuz şarjın hem indüktif hem de rezonant modlarından yararlandığı söyleniyor. Bu, şarj yastığının piyasadaki herhangi bir akıllı telefonu veya giyilebilir ürünü şarj edebileceği anlamına gelior. Patentteki ilk taslaklara bakarsak, rıhtımın her ikisi de endüktif ve rezonant şarjı destekleyen iki bobine sahip olacak ve ped uygun gördüğünde otomatik olarak geçiş yapabilicek. 

Patent başvurusuna göre, manyetik indüksiyon yöntemi veya manyetik rezonans yöntemi kullanılarak akıllı telefonları veya giyilebilir aygıtı şarj etmek ve aygıtı herhangi bir yöntemle şarj etmek için tasarlanmıştır.
Samsung bu patenti Mart ayında aldı. Bu yüzden bunlar sadece patent dosyalarından dolayı piyasaya sürülmeleri için uygun bir zamanlama mevcut değil. Bununla birlikte, yeni Wireless Dual Charging Pad'in 2018 yılının başında planlanan Galaxy S9 lansmanında görünmesi muhtemel.

Devir Patent Tescil Ofisi.
#patenthaber #markatescili #patent #patenttescili #tasarımtescili #devirpatent
CE BELGESİ
CE belgesi Avrupa Birliği içinde veya dışında üretilen ürünlerin birlik içinde dolaşımı ve satışı için birliğin kullanımını zorunlu tuttuğu belgedir. Kolayca açıklamak gerekirse ürünlere CE işareti koyarak vize vermektir.CE işareti kısaca İngilizce ifade olarak anlamı, "Conformite European" kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş ve Türkçe, "Avrupa Standardlarına Uygunluk" manasına gelmektedir.CE belgesi  Avrupa kalite belgesidir. Avrupa’nın ithal ettiği ürünlerin sağlığa zararlı olup  olmadığı, kaliteye uygun olup olmadığının belgesidir. Avrupa pazarında ürünün yer almasını sağlar diyebiliriz.CE İŞARETİ TAŞIMASI ZORUNLU ÜRÜNLER NELERDİR?Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamında yer alan bütün ürünlerde CE belgesi bulunmalıdır. Aşağıdaki listede CE işareti taşıması zorunlu ürünler sınıf listesi belirtilmiştir. Avrupa birliği ülkelerine yapılan ürün ihracatlarında 23 adet CE uygunluk işareti bulundurması zorunlu olan ürün kategorileri bulunmaktadır. Bu uygunluk işaretlerinin n
Devamı »

bloglar

CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı
Bakırköy Belediyesi, ISO-27001-2017 bilgi güvenliği sertifikasını yeniden aldı
Altınordu Belediyesi personelleri 14001 Çevre Yönetim Standardını kapsayan eğitim aldı.