Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Tüm Kulak Tipine Uygun Kulaklık Phazon!
Tüm Kulak Tipine Uygun Kulaklık: Phazon!
Tek bir boyutta üretilmiş, her kulağa uyma garantisi olan ve neredeyse her yerde kullanılabilecek kablosuz kulaklık Phazon, Indiegogo sitesinde yerini almış durumda.
Kulaklığın yapımcıları özellikle piyasadaki diğer kulak içi kulaklıkların birçok aktivite sırasında kulaktan düşmesine değiniyor. Phazon ile dünyanın ilk her kulağa uyabilen kulaklığı yapılmış ve firma resmi olarak kulaktan düşmeme garantisini veriyor. 500 kişi üzerinde denenip sonuçlarına göre özel üretilen, patenti kendilerine ait olan bir teknoloji ile, kulaklık tek bir çevirme hareketiyle kulağa oturtulabilir yapıya getirilmiş.
Daha önceleri Kickstarter üzerinde başlatılan, kulağın yapısına göre şekil alan, silikon başlıklı kulaklık Revols'u andıran bu ürün, rakibine göre biraz daha farklı. Diğer üründe kulaklıkları birbirine bağlayan kablolar bulunurken Phazon hiçbir kabloya sahip değil.
Phazon kulaklıklar neler yapabiliyor
Hemen hemen her spor aktivitesini yapabileceğiniz bu kulaklıkla aynı zamanda telefonumuza gelen aramaları da yanıtlayabiliyoruz. Firmanın rahat, can yakmayan ve kulaktan düşmeyeceği garantisi verdiği bu ürünün diğer iddialı olduğu yer ise su geçirmezlik. Phazon kulaklığı yüzerken bile kullanabilecek, sudayken müzik dinleyebileceksiniz.

Devir Patent Tescil Ofisi.
CE BELGESİ
CE belgesi Avrupa Birliği içinde veya dışında üretilen ürünlerin birlik içinde dolaşımı ve satışı için birliğin kullanımını zorunlu tuttuğu belgedir. Kolayca açıklamak gerekirse ürünlere CE işareti koyarak vize vermektir.CE işareti kısaca İngilizce ifade olarak anlamı, "Conformite European" kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş ve Türkçe, "Avrupa Standardlarına Uygunluk" manasına gelmektedir.CE belgesi  Avrupa kalite belgesidir. Avrupa’nın ithal ettiği ürünlerin sağlığa zararlı olup  olmadığı, kaliteye uygun olup olmadığının belgesidir. Avrupa pazarında ürünün yer almasını sağlar diyebiliriz.CE İŞARETİ TAŞIMASI ZORUNLU ÜRÜNLER NELERDİR?Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamında yer alan bütün ürünlerde CE belgesi bulunmalıdır. Aşağıdaki listede CE işareti taşıması zorunlu ürünler sınıf listesi belirtilmiştir. Avrupa birliği ülkelerine yapılan ürün ihracatlarında 23 adet CE uygunluk işareti bulundurması zorunlu olan ürün kategorileri bulunmaktadır. Bu uygunluk işaretlerinin n
Devamı »

bloglar

CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı
Bakırköy Belediyesi, ISO-27001-2017 bilgi güvenliği sertifikasını yeniden aldı
Altınordu Belediyesi personelleri 14001 Çevre Yönetim Standardını kapsayan eğitim aldı.