Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Tüm Kulak Tipine Uygun Kulaklık Phazon!
Tüm Kulak Tipine Uygun Kulaklık: Phazon!
Tek bir boyutta üretilmiş, her kulağa uyma garantisi olan ve neredeyse her yerde kullanılabilecek kablosuz kulaklık Phazon, Indiegogo sitesinde yerini almış durumda.
Kulaklığın yapımcıları özellikle piyasadaki diğer kulak içi kulaklıkların birçok aktivite sırasında kulaktan düşmesine değiniyor. Phazon ile dünyanın ilk her kulağa uyabilen kulaklığı yapılmış ve firma resmi olarak kulaktan düşmeme garantisini veriyor. 500 kişi üzerinde denenip sonuçlarına göre özel üretilen, patenti kendilerine ait olan bir teknoloji ile, kulaklık tek bir çevirme hareketiyle kulağa oturtulabilir yapıya getirilmiş.
Daha önceleri Kickstarter üzerinde başlatılan, kulağın yapısına göre şekil alan, silikon başlıklı kulaklık Revols'u andıran bu ürün, rakibine göre biraz daha farklı. Diğer üründe kulaklıkları birbirine bağlayan kablolar bulunurken Phazon hiçbir kabloya sahip değil.
Phazon kulaklıklar neler yapabiliyor
Hemen hemen her spor aktivitesini yapabileceğiniz bu kulaklıkla aynı zamanda telefonumuza gelen aramaları da yanıtlayabiliyoruz. Firmanın rahat, can yakmayan ve kulaktan düşmeyeceği garantisi verdiği bu ürünün diğer iddialı olduğu yer ise su geçirmezlik. Phazon kulaklığı yüzerken bile kullanabilecek, sudayken müzik dinleyebileceksiniz.

Devir Patent Tescil Ofisi.
ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?ISO 14001 çevre yönetim sistemi içinde yaşadığımız çevreye, doğaya etkilerimizi ele alan koruma amaçlı yönetim sistemidir.ISO 14001 BELGESIISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ürün ve hizmetlerden oluşan faaliyet alanınızdaki işlerin çevre üzerindeki etkilerini kontrol altına alarak çevrenize zarar vermeden katkılar sağlamanız amacıyla geliştirilmiş kalite yönetim standardıdır.Çevreci firma olabilmek amacıyla gayret gösteren firma sayısı her geçen gün artmaktadır. ISO 14001 sadece ticari ve yasal zorunluluklarla değil, sosyal sorumluluk kapsamında da kendisini ispatlamak isteyen kuruluşlara yol gösterir.ISO bu amaçla ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya koymuştur. ISO 14001 standardı uygulandığında ticari engellemelere veya yasal mevzuat yapısını sekteye uğratmadan işletmenin çevresel faaliyetlerini düzenler.Çevrenin korunması ve kirlenmesinin engellenmesi ISO 14001 belgesiyle amaçlanan hedeftir.ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
Devamı »

bloglar

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
GMP Belgesi
CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı