Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Ürüne Ait Üretme Ve Pazarlama Hakkı İçin Patent Alma
Yeni ürünlerin piyasaya sürülerek pazarlanması ve satışının yapılması aşamasında ürünü üreten veya bulan kişi bütün haklarına sahiptir.

Yeni ürünlerin piyasaya sürülerek pazarlanması ve satışının yapılması aşamasında ürünü üreten veya bulan kişi bütün haklarına sahiptir. Bu aşamadan hakların belgelenmesi yasal alanda da haklara sahip olunması sağlanır. Kişi veya kurumların bu haklara sahip olabilmesi için patent alması gerekir. Gerekli başvuruların yapılması için bütün evrakların toplanması ve bu şekilde başvurunun yapılması gerekir. Başvuru yapılması halinde gerekli incelemelerin yapılması ve sorun olmadığından emin olunması gerekir. Bu durumda aşama aşama ilerleme yapılarak evraklar ile ürün veya buluşun incelenmesi ile Türkiye ve dünya da ilk kez üretildiğine karar verilmesi halinde onay verilerek haklar belgelenir.

Profesyonel olarak çalışan patent bürosu bu alanda yapacağınız yurt içi veya yurt dışı başvurularda size yardımcı olmak için çalışmaktadır. Çalışmaların tamamının yapılması için bu konuda sizlere vekaletname vermeniz ile sorunsuz olarak yardımcı olunur. Evrakların hazırlanması aşamasında bütün işlemleri ekip yapacağından sizin işlem yapmanıza gerek kalmadan süreç başlatılır. Sürecin devam ettiği süre içinde işlemler siz uğraşmadan çalışanlar tarafından yapılacağından işinizde geri kalmadan sonuç almanız sağlanır. Eksik evrak olması durumunda işlemler yeniden yapılacağı için bu konuda yardım almanız bilmediğiniz bu işlemlerin daha profesyonel olarak yapılmasını sağlar. Her türlü yeni buluş veya ürün hakkının alınması için bu sürecin yeniden başlatılması ve sonuçlanması gerekir.

Yaptırılacak olan işlemler arasında patent tescili işlemleri de yer alıyor. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isteyenler büro ile görüşme yaparak bu şekilde daha fazla bilgi ile doğru şekilde hareket edebilirler. Çalışanlar sunduğu hizmetler dahilinde yapılması gereken bütün işlemlerin eksiksiz şekilde yürütülmesi için sizlere yardımcı olmaktadır. İşlemlerin tamamlanması halinde haklar geçici bir süre için veya tamamen verilerek bu sayesinde olası sorunlar karşısında yasal olarak haklara sahip olunması sağlanır. Patent alımı ile ürünün üretim ve dağıtım hakkı kişiye tanınacağından izinsiz olarak üretilip dağıtılması durumunda kişi haklarını geri alabilir. Hakların verilmesi için onay alınması ve belgelerin çıkartılması gerektiğinde bu alanda profesyonel hizmet alınabilir. 

Devir Patent Tescil Ofisi.

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?ISO 14001 çevre yönetim sistemi içinde yaşadığımız çevreye, doğaya etkilerimizi ele alan koruma amaçlı yönetim sistemidir.ISO 14001 BELGESIISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ürün ve hizmetlerden oluşan faaliyet alanınızdaki işlerin çevre üzerindeki etkilerini kontrol altına alarak çevrenize zarar vermeden katkılar sağlamanız amacıyla geliştirilmiş kalite yönetim standardıdır.Çevreci firma olabilmek amacıyla gayret gösteren firma sayısı her geçen gün artmaktadır. ISO 14001 sadece ticari ve yasal zorunluluklarla değil, sosyal sorumluluk kapsamında da kendisini ispatlamak isteyen kuruluşlara yol gösterir.ISO bu amaçla ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya koymuştur. ISO 14001 standardı uygulandığında ticari engellemelere veya yasal mevzuat yapısını sekteye uğratmadan işletmenin çevresel faaliyetlerini düzenler.Çevrenin korunması ve kirlenmesinin engellenmesi ISO 14001 belgesiyle amaçlanan hedeftir.ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
Devamı »

bloglar

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
GMP Belgesi
CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı