Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Ürüne Ait Üretme Ve Pazarlama Hakkı İçin Patent Alma
Yeni ürünlerin piyasaya sürülerek pazarlanması ve satışının yapılması aşamasında ürünü üreten veya bulan kişi bütün haklarına sahiptir.

Yeni ürünlerin piyasaya sürülerek pazarlanması ve satışının yapılması aşamasında ürünü üreten veya bulan kişi bütün haklarına sahiptir. Bu aşamadan hakların belgelenmesi yasal alanda da haklara sahip olunması sağlanır. Kişi veya kurumların bu haklara sahip olabilmesi için patent alması gerekir. Gerekli başvuruların yapılması için bütün evrakların toplanması ve bu şekilde başvurunun yapılması gerekir. Başvuru yapılması halinde gerekli incelemelerin yapılması ve sorun olmadığından emin olunması gerekir. Bu durumda aşama aşama ilerleme yapılarak evraklar ile ürün veya buluşun incelenmesi ile Türkiye ve dünya da ilk kez üretildiğine karar verilmesi halinde onay verilerek haklar belgelenir.

Profesyonel olarak çalışan patent bürosu bu alanda yapacağınız yurt içi veya yurt dışı başvurularda size yardımcı olmak için çalışmaktadır. Çalışmaların tamamının yapılması için bu konuda sizlere vekaletname vermeniz ile sorunsuz olarak yardımcı olunur. Evrakların hazırlanması aşamasında bütün işlemleri ekip yapacağından sizin işlem yapmanıza gerek kalmadan süreç başlatılır. Sürecin devam ettiği süre içinde işlemler siz uğraşmadan çalışanlar tarafından yapılacağından işinizde geri kalmadan sonuç almanız sağlanır. Eksik evrak olması durumunda işlemler yeniden yapılacağı için bu konuda yardım almanız bilmediğiniz bu işlemlerin daha profesyonel olarak yapılmasını sağlar. Her türlü yeni buluş veya ürün hakkının alınması için bu sürecin yeniden başlatılması ve sonuçlanması gerekir.

Yaptırılacak olan işlemler arasında patent tescili işlemleri de yer alıyor. Bu konuda daha detaylı bilgi almak isteyenler büro ile görüşme yaparak bu şekilde daha fazla bilgi ile doğru şekilde hareket edebilirler. Çalışanlar sunduğu hizmetler dahilinde yapılması gereken bütün işlemlerin eksiksiz şekilde yürütülmesi için sizlere yardımcı olmaktadır. İşlemlerin tamamlanması halinde haklar geçici bir süre için veya tamamen verilerek bu sayesinde olası sorunlar karşısında yasal olarak haklara sahip olunması sağlanır. Patent alımı ile ürünün üretim ve dağıtım hakkı kişiye tanınacağından izinsiz olarak üretilip dağıtılması durumunda kişi haklarını geri alabilir. Hakların verilmesi için onay alınması ve belgelerin çıkartılması gerektiğinde bu alanda profesyonel hizmet alınabilir. 

Devir Patent Tescil Ofisi.

CE BELGESİ
CE belgesi Avrupa Birliği içinde veya dışında üretilen ürünlerin birlik içinde dolaşımı ve satışı için birliğin kullanımını zorunlu tuttuğu belgedir. Kolayca açıklamak gerekirse ürünlere CE işareti koyarak vize vermektir.CE işareti kısaca İngilizce ifade olarak anlamı, "Conformite European" kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş ve Türkçe, "Avrupa Standardlarına Uygunluk" manasına gelmektedir.CE belgesi  Avrupa kalite belgesidir. Avrupa’nın ithal ettiği ürünlerin sağlığa zararlı olup  olmadığı, kaliteye uygun olup olmadığının belgesidir. Avrupa pazarında ürünün yer almasını sağlar diyebiliriz.CE İŞARETİ TAŞIMASI ZORUNLU ÜRÜNLER NELERDİR?Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamında yer alan bütün ürünlerde CE belgesi bulunmalıdır. Aşağıdaki listede CE işareti taşıması zorunlu ürünler sınıf listesi belirtilmiştir. Avrupa birliği ülkelerine yapılan ürün ihracatlarında 23 adet CE uygunluk işareti bulundurması zorunlu olan ürün kategorileri bulunmaktadır. Bu uygunluk işaretlerinin n
Devamı »

bloglar

CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı
Bakırköy Belediyesi, ISO-27001-2017 bilgi güvenliği sertifikasını yeniden aldı
Altınordu Belediyesi personelleri 14001 Çevre Yönetim Standardını kapsayan eğitim aldı.