Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
iPhone 7 Panik Modu ile Gelebilir

Apple geçtiğimiz aylarda yeni akıllı telefonları iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ı satışa çıkarmıştı. Firma şu sıralar ise gelecek yıl piyasaya çıkaracağı modeli iPhone 7 üzerinde çalışmalara başladı. Hatta son olarak iPhone 7 modelinde RAM miktarının artacağı iddia edilmişti. Şimdi ise Apple'ın iPhone 7'de kullanabileceği yeni bir özellik daha doğrusu yeni bir patent ortaya çıktı.

Gelen bilgilere göre Apple aldığı son patentle gelecekte telefonlarına panik butonu eklemeyi planlıyor. Aslında bu panik butonu iPhone'lardaki Touch ID ile ilişkili olacak. Görünüşe göre, ilerleyen yıllarda iPhone kullanıcıları Touch ID yardımıyla acil durumlarda acil durum çağrısı gönderebilecek ve telefon komple kilitlenebilecek.

Belirtilene göre kullanıcılar Touch ID'de "gizli" bir parmak izi tanımlaması yapacak ve bu parmak izini sadece acil durumlarda okutarak panik butonunu devreye sokabilecek. Bu özellik hakkında ne düşüyorsunuz?

Devir Patent Tescil Ofisi..
ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?ISO 14001 çevre yönetim sistemi içinde yaşadığımız çevreye, doğaya etkilerimizi ele alan koruma amaçlı yönetim sistemidir.ISO 14001 BELGESIISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ürün ve hizmetlerden oluşan faaliyet alanınızdaki işlerin çevre üzerindeki etkilerini kontrol altına alarak çevrenize zarar vermeden katkılar sağlamanız amacıyla geliştirilmiş kalite yönetim standardıdır.Çevreci firma olabilmek amacıyla gayret gösteren firma sayısı her geçen gün artmaktadır. ISO 14001 sadece ticari ve yasal zorunluluklarla değil, sosyal sorumluluk kapsamında da kendisini ispatlamak isteyen kuruluşlara yol gösterir.ISO bu amaçla ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya koymuştur. ISO 14001 standardı uygulandığında ticari engellemelere veya yasal mevzuat yapısını sekteye uğratmadan işletmenin çevresel faaliyetlerini düzenler.Çevrenin korunması ve kirlenmesinin engellenmesi ISO 14001 belgesiyle amaçlanan hedeftir.ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
Devamı »

bloglar

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
GMP Belgesi
CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı