Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
iPhone 7 Panik Modu ile Gelebilir

Apple geçtiğimiz aylarda yeni akıllı telefonları iPhone 6s ve iPhone 6s Plus'ı satışa çıkarmıştı. Firma şu sıralar ise gelecek yıl piyasaya çıkaracağı modeli iPhone 7 üzerinde çalışmalara başladı. Hatta son olarak iPhone 7 modelinde RAM miktarının artacağı iddia edilmişti. Şimdi ise Apple'ın iPhone 7'de kullanabileceği yeni bir özellik daha doğrusu yeni bir patent ortaya çıktı.

Gelen bilgilere göre Apple aldığı son patentle gelecekte telefonlarına panik butonu eklemeyi planlıyor. Aslında bu panik butonu iPhone'lardaki Touch ID ile ilişkili olacak. Görünüşe göre, ilerleyen yıllarda iPhone kullanıcıları Touch ID yardımıyla acil durumlarda acil durum çağrısı gönderebilecek ve telefon komple kilitlenebilecek.

Belirtilene göre kullanıcılar Touch ID'de "gizli" bir parmak izi tanımlaması yapacak ve bu parmak izini sadece acil durumlarda okutarak panik butonunu devreye sokabilecek. Bu özellik hakkında ne düşüyorsunuz?

Devir Patent Tescil Ofisi..
CE BELGESİ
CE belgesi Avrupa Birliği içinde veya dışında üretilen ürünlerin birlik içinde dolaşımı ve satışı için birliğin kullanımını zorunlu tuttuğu belgedir. Kolayca açıklamak gerekirse ürünlere CE işareti koyarak vize vermektir.CE işareti kısaca İngilizce ifade olarak anlamı, "Conformite European" kelimelerinin baş harflerinden oluşturulmuş ve Türkçe, "Avrupa Standardlarına Uygunluk" manasına gelmektedir.CE belgesi  Avrupa kalite belgesidir. Avrupa’nın ithal ettiği ürünlerin sağlığa zararlı olup  olmadığı, kaliteye uygun olup olmadığının belgesidir. Avrupa pazarında ürünün yer almasını sağlar diyebiliriz.CE İŞARETİ TAŞIMASI ZORUNLU ÜRÜNLER NELERDİR?Yeni Yaklaşım Direktifleri kapsamında yer alan bütün ürünlerde CE belgesi bulunmalıdır. Aşağıdaki listede CE işareti taşıması zorunlu ürünler sınıf listesi belirtilmiştir. Avrupa birliği ülkelerine yapılan ürün ihracatlarında 23 adet CE uygunluk işareti bulundurması zorunlu olan ürün kategorileri bulunmaktadır. Bu uygunluk işaretlerinin n
Devamı »

bloglar

CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı
Bakırköy Belediyesi, ISO-27001-2017 bilgi güvenliği sertifikasını yeniden aldı
Altınordu Belediyesi personelleri 14001 Çevre Yönetim Standardını kapsayan eğitim aldı.