Telefon numaranızı bırakın,
ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.
Adınız Soyadınız :
Telefon Numaranız :
sizi arayalım
Kurumsal

Yaklaşımımız

 

Devir Marka ve Patent Danışmanlık Şirketine bağlı olarak hizmet veren Devir Kalite Kalite belgelendirme hizmeti vermektedir. İso (9001, 10002, 14001, 22001, 27001 ve diğer İso sertifikaları), CE, TSE HELAL ve OHSAS 18001 sertifikaları için firmamız tarafından danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Devir Kalite olarak sunduğumuz hizmetlerin temelini;  Kalite Belgelendirme danışmanlık hizmeti almaktadır. Bilgi ve birikiminin gücüyle belgelendirme işlemlerinin  yanında araştırma, takip, yorumlama, analiz, karşılaştırma, sistem  geliştirme, eğitim vb. birçok konuda hizmet vermektedir.

Türkiye’de kurulduğu bu günden yana Sınai Haklar bilincinin gelişimi için çalışmaya devam eden Devir Patent bağlantılı Devir Kalite, yalnızca ülke içerisinde değil uluslararası arenada da müvekkillerinin haklarını korumak adına ulusal ve uluslararası birçok kurum ve kuruluşla işbirliklerine devam etmektedir.

 

 

Kalite Politikamız

 

Hizmet kalitemizi sürekli arttırarak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.

 

Ülkemizde ve Dünyada sektörümüzle ilgili gelişmeleri ve değişmeleri takip etmek, sürekli iyileştirmeler yapmak, yeniliklere imza atmak.

 

Deneyimli danışmanlarımızın ve konusunda uzman ekip arkadaşlarımızın sağlıklı, güvenli ve huzurlu bir ortamda çalışmalarını sağlamak, gelişimlerine ve eğitimlerine katkıda bulunmak.

 

Sunduğu hizmetle yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda şirketi karlı ve uzun bir geleceğe sahip kılmak.

 

Kalite faaliyetlerini üst yönetimin tam desteği ile yerine getirmek, kalite programının strateji ve uygulama faaliyetlerini üst yönetimle birlikte başlatmak.

 

Yaptığımız her işin ilk seferinde ve sürekli doğru yapılmasını sağlamak.

 

Çalışmalarımıza uzun süreli iş imkanları sağlamak ve şirketin karlılığı nispetinde onların refah seviyelerini arttırmak.

 

Gizlilik prensiplerine bağlı ve karşılıklı güven ilkesiyle hareket etmek.

 

 

 

Vizyonumuz

 

Amacımız; müşterilerimizin, rakiplerine karşı ileri sürebilecekleri ve savunabilecekleri kalite sertifikalarını  sağlamak ve bunları sürdürülebilir ticari değerlere dönüştürmek üzere kendilerine destek vermektir.

 

 

Misyonumuz

 

Müşteri odaklı, gizlilik esaslı, karşılıklı güvene dayanan, hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak Türk girişimcilere belgelendirme ile kalitenin bilincini kazandırmak.

 

Global pazarda Türk firmalarının rekabet gücünü arttırmak.

 

Yurt dışında gerekli belgelendirmelerin yapılması sonucu ulusal firmalarımızı bir adım öne çıkarmak.

 

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
ISO 14001 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ NEDİR?ISO 14001 çevre yönetim sistemi içinde yaşadığımız çevreye, doğaya etkilerimizi ele alan koruma amaçlı yönetim sistemidir.ISO 14001 BELGESIISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgesi ürün ve hizmetlerden oluşan faaliyet alanınızdaki işlerin çevre üzerindeki etkilerini kontrol altına alarak çevrenize zarar vermeden katkılar sağlamanız amacıyla geliştirilmiş kalite yönetim standardıdır.Çevreci firma olabilmek amacıyla gayret gösteren firma sayısı her geçen gün artmaktadır. ISO 14001 sadece ticari ve yasal zorunluluklarla değil, sosyal sorumluluk kapsamında da kendisini ispatlamak isteyen kuruluşlara yol gösterir.ISO bu amaçla ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemini uygulamaya koymuştur. ISO 14001 standardı uygulandığında ticari engellemelere veya yasal mevzuat yapısını sekteye uğratmadan işletmenin çevresel faaliyetlerini düzenler.Çevrenin korunması ve kirlenmesinin engellenmesi ISO 14001 belgesiyle amaçlanan hedeftir.ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
Devamı »

bloglar

ISO 14001:2015 ÇEVRE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
GMP Belgesi
CE BELGESİ
ISO 14001: 2015 öncesi beş aşamalı çevre yönetim sistemi
BEYSU Büyükşehir kalitesi ile büyüyecek
ISO 27001 Belgelendirme Temel ve Diğer Önemli Standartlar
Kırşehir Aeü'de ISO:27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Eğitimi
İZAYDAŞ, ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi sertifikasını almaya hak kazandı